Maksymalna ochrona auta

Maksymalna ochrona auta przed kradzieżą

Stuprocentowa ochrona samochodu przed kradzieżą jest tego typu zabezpieczeniem z jakiego robi użytek coraz więcej osób. Jeszcze jakiś czas temu bowiem sądzono, że tylko kradnie się samochody luksusowe. Natomiast, obecnie coraz częściej łupem złodziejów padają pojazdy klasy średniej. Z tego względu warto zaopatrywać się w certyfikowane blokady antykradzieżowe do samochodu. Kiedy nabywa się te gadżety od wiodących producentów, to można spodziewać się, że będą one bezawaryjne. Każdy, kto w odpowiedni sposób zabezpieczy pojazd przed kradzieżą, nie musi bać się jego przywłaszczenia.

Naturalnie, zawsze należy zakupić bezpieczne blokady. Te, jakich złodzieje nie rozpracują. Każde zabezpieczenie transportu powinno mieć optymalne cechy. Do 3 popularnych blokad zalicza się: blokadę skrzyni biegów, blokadę kierownicy a także Joylock. Blokada skrzyni biegów to mechaniczne zabezpieczenie antykradzieżowe, montowane na stałe w nadwoziu auta. Taka blokada uniemożliwi ruszanie drążkiem skrzyni biegów, jest łatwa w użyciu, jak i nie wpływa negatywnie na wygląd wybranego samochodu. Zabezpieczenie jakim jest blokada skrzyni biegów jest wytrzymałe oraz odporne na różne zniszczenia. Dlatego rabusie nie będą w stanie uszkodzić takiej blokady lub jej zdemontować. Blokady skrzyni biegów wytwórcy polecają do aut tak samo z manualną, jak i z automatyczną skrzynią biegów. Kolejną propozycją jest blokada kierownicy.

Tuż po założeniu staje się ona zintegrowaną częścią kolumny kierowniczej. Zaprjektowana jest dla samochodów z elektryczną skrzynią biegów i stuprocentowo uniemożliwia ruszanie kierownicą rabusiom. Co istotne, podczas montowania tego typu blokady nie jest w żaden sposób naruszana konstrukcja pojazdu.

Zdemontowanie blokady kierownicy może zająć kilka godzin i wymaga zastosowania specjalistycznego oraz droższego osprzętu. Dlatego złodziej nie będzie w stanie uciec cudzym autem. Joylock to mechaniczna blokada drążka zmiany biegów. Wykonana z wytrzymałego materiału nakładka zakładana na drążek precyzyjnie osłania wszystkie części skrzyni biegów. Nakłada uposażona jest w odporny na przewiercenie oraz inne próby uszkodzenia zamku. Zabezpieczenie jakim jest Joylock przeznaczone jest do samochodów z bezkluczykowym systemem otwierania. De facto, im bardziej unowocześnione zabezpieczenie, tym lepsza ochrona.

Zagwarantowane jest to, że dłuższy czas przejęcia kontroli nad autem zniechęci rabusiów do kradzieży. Skuteczna ochrona samochodu przed kradzieżami jest tego typu zabezpieczeniem z zabezpieczenie wlewu paliwa jakiego korzysta znacznie więcej osób, bo do niedawna stereotyp mówił o tym, że wyłącznie okrada się pojazdy luksusowe, lecz nie jest to prawdziwe.

Nowoczesne zabezpieczenia sprawiają, że można być spokojnym o pojazd. Propozycja katalogowa jest spora, czyli kierowca wyszuka coś dla siebie. Nie ma mowy o tym, że ktoś zniszczy pojazd i że kradzież dojdzie do skutku. Z tego powodu warto zaopatrzyć się w atesty blokady zabezpieczające.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *